Co přináší rok 2014


kone-m.jpgUplynulý rok 2013 měl být už podle předpovědí hodně těžký a pro mnohé také skutečně byl. Můžeme přidat slůvko „bohužel“, nebo „bohudík“ – protože jsme se díky tomu o sobě také hodně dozvěděli a posunuli se dál. Byl to rok vhodný k tomu, abychom ze všech třináctých komnat a zpod koberců vymetli vše, co tam ještě bylo, uzavřeli to a začali s čistým stolem nanovo. Rok uzavírání všeho starého a otevírání nových možností.

Dařilo se těm, kteří poznali své hodnoty a svůj smysl života, protože to jsou jediné jistoty v dnešní rozbouřené době plné změn.Byl to čas určený návratu k sobě a ke své vlastní cestě.

Rok 2014 nám nese podle mnohých předpovědí prosperitu, hojnost, expanzi.Podle čínského kalendáře začíná koncem ledna rok Koně, který je charakterizovaný slovy jako vítr, hojnost, rozmanitost. Takže se máme asi na co těšit. Zdá se, že jedinou konstantou naší doby je opravdu  změna – v tomto roce si jich jistě užijeme znovu dost a dost.   

Pokud budeme schopni „dřít jako koně“, čeká nás zřejmě úžasný rok, ale pokud se zastavíme, můžeme se dostat zřejmě stádu pádících koní pod kopyta. Odpočinek si tedy můžeme naplánovat asi až na rok 2015. Snad jsme tedy připraveni a budeme vše stíhat, v takto pracovně náročný rok můžeme totiž čekat také velkou únavu, deprese, dokonce i zažít vyhoření.

Tento rok vypadá tedy slibně pro ty, kteří mají svůj záměr a dokáží cválat bez zastavení, přeskakovat překážky na cestě a v plném cvalu za rok dorazit do cílové rovinky. Takovým lidem přinese prosperitu a hojnost. Pokud na tak silný rok ale nejsme připraveni, nemáme srovnané hodnoty, netušíme, kam se na hřbetě koně vydat a neumíme rychle regenerovat své síly, může nás naopak velmi potrápit.

Chcete-li se na tuto divokou jízdu ještě připravit, přijďte si to ujasnit.
Je čas ještě do 30. ledna, pak budeme sedlat. Ať už chceme, nebo ne
.

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více