Jak se hledá štěstí

krajina-m.jpg

Také Vám ještě něco schází ke štěstí? 

Budete šťastní, až najdete nového partnera, až změníte to příšerné zaměstnání, až budete o deset kilo lehčí, až budete vydělávat víc peněz. Až, až, až. Odkládáte to na později. Ale pak stejně šťastní nejsme, protože se zase „pokazí“ něco jiného, co nám ty šťastné chvilky nedopřeje.

Tak to vůbec nefunguje. Jestli chcete být šťastní, tak se pro to rozhodněte a buďte šťastní. Chovejte se tak, jak se chovají šťastní lidé. Teprve pak okouzlíte na přijímacím pohovoru, usmějete se na toho pravého člověka, který s Vámi začne chodit a pohrnou se k vám klienti.

Soustřeďte se na to, co Vám dělá v životě radost a to s nadšením dělejte. Pak budete šťastní zcela určitě. A získáte to, po čem toužíte a kvůli čemu jste své štěstí dřív odkládali.

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více