Jako na kruhovém objezdu

Točíte se při řešení Vašeho problému stále dokola a nejste schopni to změnit?kruhovy-objezd.jpg

Někdy opakujeme jen ta řešení, která jsme už vyzkoušeli dříve a divíme se, že stále nefungují. Ale pokud chceme začít něco dělat jinak, potřebujeme vykročit ze své komfortní zóny a dělat to, co jsme ještě nikdy nedělali.

Někteří lidé jsou schopni se změnit během jednoho týdne, zatímco jiní se mohou snažit o změnu celé roky, ale pořád zůstává vše při starém. Mohou za to často jejich zvyky, nebo přesvědčení, kterými se řídí. A tak opakují to, co dělali vždycky a změna je stále v nedohlednu.

Některé ženy si neustále vybírají muže, které jim ubližují, jiní lidé chodí všude pozdě a další utratí všechny peníze už týden před výplatou. A nikdo z nich to samozřejmě nechce dělat znovu a znovu, protože to přináší jen problémy.
Stačí najít tu příčinu, která nás žene opakovaně do stejných pastí. A začít reagovat ve stejných situacích jinak. Není to tak těžké, jak to vypadá. Jen na to stěží přijdete sami.

Pokud nějakého „jezdce po kruhovém objezdu" znáte, můžete mu doporučit sezení s koučem, které by mu pomohlo najít ten správný výjezd ven.

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více