Když už to dál nejde

beznadej.jpg

Kdy se rozhodneme ke změně?

Většina z nás až ve chvíli, kdy nás k té změně někdo nebo něco donutí. Když se nám něco vážného stane – začne se nám hroutit vztah, zdraví, podnikání. Když zažijeme neúspěch nebo těžkou životní lekci, když nás život trochu „podusí“. Teprve pak si často řekneme „už toho mám dost, musím s tím něco udělat“.

Když nám je dobře, jen si to užíváme, ale obvykle to není doba, kdy bychom se něco nového o sobě učili a posouvali se.

Takže trochu paradoxně: všechny životní katastrofy jsou pro nás velmi přínosné. Díky nim rosteme. Proto až nějaká další zase přijde, děkujte za ni. HuráNěco nového se zase naučíte.

Zabalte si do ranečku odvahu a víru, že to dobře dopadne a vydejte se na cestu. Pak si stanovte cíl, nebo záměr, ke kterému směřujete (abyste šli správným směrem) a vykročte. Uděláte první krok pravou nohou, druhý krok levou nohou, pořád je střídáte a za chvíli jste někde úplně jinde.

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více