Všichni máme možnost žít spokojený a naplněný život podle našich představ. muz-more-m.jpg

A děláme to? Velmi často se bojíme změn a vyhýbáme se jim, protože nevíme, co nám přinesou. Nebo žijeme svůj život podle představ jiných lidí. A někdy sami nevíme, co chceme, a tak jen čekáme, co nám život přinese. Pak se náš život často nevyvíjí podle našich představ a jsme nespokojení. 

Pokud to znáte a chcete už změnu, potřebujete se pro ni v pravou chvíli rozhodnout a začít dělat něco jinak. Přejít od přemýšlení k činům. A podpořit je pevnou vůlí – abyste ve svém úsilí vytrvali. Celý proces změny bývá s koučem jednodušší a je mnohem pravděpodobnější, že minete všechny slepé uličky, nevzdáte to kvůli nedostatku sil, nebo motivace a do svého cíle dorazíte.

I ta nejmenší změna, kterou dnes uděláte, Vás dovede k podstatně odlišným zítřkům.

Objednejte se na první nezávazné setkání. Získejte osobní zkušenost s tím, jak by Vám to ve Vaší situaci mohlo být prospěšné. V případě Vašeho zájmu o ukázkovou hodinu mne prosím kontaktujte zde. Pokud by pro Vás tato schůzka nebyla užitečná a nenaplnila Vaše očekávání, investujete do ní jen svůj čas a nemusíte ji hradit. 

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více