O mněmrakova.jpg

Jsem průvodce na Vaší cestě osobního nebo profesního růstu. Podstatou mé práce je pomoci Vám objevit Vaše přání a sny, přeměnit je v konkrétní a splnitelný cíl / osobní vizi a pomoci Vám dosáhnout jich co nejefektivněji.

Pomohu Vám překlenout propast mezi tím, co máte a tím, čeho si přejete dosáhnout. Najdeme společně to, co chcete nebo potřebujete zlepšit a vymyslíte si k tomu svou vlastní cestu. Na jejím konci budete nejen u svého cíle, ale zároveň poznáte to, co Vás dosud v podobných situacích brzdilo a blokovalo. A to pak můžete využít sami při jakékoliv další změně nebo v náročné situaci.

Jsem certifikovaný kouč, využívám metodiku na základě neurověd (věda o lidském mozku). Kromě tradičních koučovacích technik využívám při práci s klienty zejména svou intuici a také poznatky klasické psychologie. 

Moje silné stránky                                     čtěte více

Specializace v koučinku                           čtěte více

Vzdělání v oblasti koučinku                     čtěte více

Další vzdělávání a tréninky                      čtěte více

Profesní zkušenosti                                  čtěte více

Osobní informace                                      čtěte více

Reference – zpětné vazby od klientů     čtěte více

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více