Jak se připravit na první koučovací sezení

Na první schůzce se spolu hlavně seznámíme. Budeme si povídat o Vašem životě, otazky.jpgo práci, představách, cílech. Vyzkoušíte si, jak koučování probíhá.

Budeme si povídat o oblastech, ve kterých byste rádi uskutečnili nějakou změnu a stanovíte si konkrétní cíle, kterých byste rádi dosáhli.

Druhou variantou je možnost vyzkoušet si standardní koučovací rozhovor na určité téma, kdy hledáme přímo řešení konkrétní situace, kterou aktuálně řešíte. Pokud si zvolíte tuto možnost, je dobré předem vědět, co byste chtěli řešit. Výsledkem rozhovoru je například to, že přijdete na nové nápady, nebo se dokážete rozhodnout pro některou ze zvažovaných variant.

Můžete si samozřejmě také vyjasnit všechny Vaše případné otázky.

První část ukázkového sezení o délce 30ti minut je zcela nezávazná. Pokud byste nebyli spokojeni, nemusíte nic hradit a odcházíte. Pokud budete spokojeni, pokračujeme dál. Celé standardní první setkání trvá obvykle 60 - 90 min.

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více