Co o mně řekli moji klientibalon-m.jpg

- "Jsi vzácná kombinace lidskosti, moudrosti i humoru. Děkuji!" 

- "Milá Markéto, koučování s Tebou jsem si fakt užil. Jsi výborný kouč. Jasná, strukturovaná, příjemná, v obraze :-)"

-  "Děkuji, Markéto, za jedinečnou zkušenost s koučováním. Když jsme se setkaly, stála jsem nejistě před velkým úkolem změnit svůj život téměř od začátku. Pomocí Vašeho vstřícného postoje, pevného vedení a osobní podpory jsem se dostala tam, kde jsem chtěla být. Nyní je ze mne sebevědomá žena, která dokáže skály lámat a plnit si své sny. Vřele Vás doporučuji všem, kteří potřebují řešit závažné otázky ve svém životě. Ještě jednou díky."

- "Koučování pomáhá tehdy, pokud je v rukou té správné osoby! Tímto bych Vám, Markéto, rád poděkoval! Vaše důslednost a empatie, s kterou jste mne vedla k tomu, abych viděl věci pozitivně, mi velmi pomohla! DĚKUJI!“

- "Tvoje přítomnost vytváří atmosféru klidu a důvěry. Jako kouč umíš být velmi náročná, ale zároveň vnímám, jak dokážeš motivovat a povzbudit. Chci Tě ocenit za obrovskou vnímavost a citlivý přístup. Obdivuji, jak se dokážeš napojit na klienta a líbí se mi i způsob, jakým inspiruješ pomocí vizí."

- "Učinila jsem několik zásadních a dalo by se říci velmi "odvážných" rozhodnutí, která posunula a nadále posouvají můj život zcela jiným směrem. Pozvolna si začínám uvědomovat, kdo skutečně jsem a co je pro mne v životě opravdu DŮLEŽITÉ. Chci ti poděkovat nejen za těch 12 sezení, kterými jsme spolu prošly, ale za proces, který jsi mi pomohla nastartovat a který již nelze zastavit."

- "Koučování vedené paní M. Rakovou mi zásadně pomohlo k mému vnitřnímu uspořádání myšlenek, na jejichž základě jsem dospěl ke klíčovým rozhodnutím. Mám-li hodnotit vedení paní Rakové během našich sezení, bude snad stačit, když řeknu, že v případě, že bych uvažoval o dalších sezeních, pak jedině s paní Rakovou, které tímto vřele děkuji za trpělivost a profesionalitu. Právě paní Raková mne přesvědčila o účinnosti koučování, a tak budu-li v budoucnu v podobné situaci, využiji koučování s plnou důvěrou."

- "Markéta Raková mne oslovila svým individuálním a citlivým přístupem ke klientovi, uměním naslouchat a přizpůsobit se potřebám a vlastnostem klienta. Její předností je výběr vhodných metod k dosažení klientova cíle, které občas překračují hranice coachingu, avšak právě v tom spatřuji její jedinečnost."  

- "Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vidět a zažít Tvůj velmi přirozený a profesionální styl koučování… Vyzařuje z Tebe energie, opravdovost, zájem, důvěra a klid. Tvůj smysl pro humor a odlehčení různých situací byl velmi osvěžující. Pokud bys souhlasila, ráda bych Tě zařadila na svůj seznam koučů, které doporučuji dál."

- "Vážená a milá Markéto, jsem vděčná za to, že jsem se s Vámi potkala. Jste mi příkladem svým koučovacím přístupem a osobním nasazením. Ráda pozoruji Váš klid a laskavou energii, která z Vás sálá. Za vše velice děkuji."

- "Markéto, jsi nesmírně citlivá, milá a empatická. Vyzařuje z Tebe pozitivní energie. Dáváš naději a povzbuzení. Dokážeš pochopit a pomoct, umíš se vžít a jsi skvělým průvodcem. Je štěstí a dar Tě potkat. Naplňuješ tak své poslání. Obdivuji Tě, jsi mi vzorem. Děkuji, že jsi."

- "Oceňuji nejen klidné a příjemné vystupování a komunikaci, ale také obrovskou schopnost se vcítit do druhého, pracovat jeho tempem, mluvit jeho řečí a tím mu dát pocit velké důvěry. Líbí se mi, jak upřímně a sebejistě dokážeš sdílet své zkušenosti a postřehy, které posouvají dál."

- "Som Ti vďačná za to, ako si ma inšpirovala k novým myšlienkam. ... Tvoje vyžarovanie a charisma mi pomohli byť vnímavejšou. Úprimne Ti prajem, aby sa Ti v znásobenej podobe vracalo späť všetko, čo tak štědro rozdávaš."

- "Co mi dal či vzal coaching? ...zastavit se a udělat si ČAS na rekapitulaci a zvážení minulého a současného dění. Zaměřit se na budoucí hodnoty a vývoj v prostředí a čase s cílem dosáhnout stanoveného cíle a uspokojení..."

- "Díky přístupu kouče jsem našla cestu, jak dojít postupně a nenásilně k cílům. Za poměrně krátkou dobu jsem byla schopna se Vám svěřit s radostmi i strastmi, které nikomu neřeknu, ani nejlepší kamarádce. Jste skvělý člověk, pokud si mohu dovolit použít: báječná ženská."

- Ze syna máme premianta školy! Asi tak by se dal ve stručnosti popsat výsledek práce paní Markéty Rakové s naším čtrnáctiletým synem. Určitě znáte všechny rodičovské metody jak přinutit své dítě k lepším výsledků ve škole a v životě, které většinou nemají valného úspěchu a otravují rodiče ale především jejich v životě zatím tápající potomky. Proto mám pro rodiče příjemnou zprávu, svěřte své dítě do péče zkušeného kouče, který jim pomůže srovnat jejich myšlenky a získat jistotu, že jsou samostatně uvažující osobnost, vědí, co chtějí  a jsou zodpovědní za svá rozhodnutí. U paní Rakové oceňuji její chápavý, vlídný přístup a velkou profesionalitu a citlivost, se kterou umí jednat s dětmi v pubertálním věku. Má moje velké poděkování!

Můj styl práce

Markéta Raková

Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 

čtěte více